Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz szybciej z Lublina do Warszawy. Kolejne dwa odcinki S17 już niebawem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 czerwca 2019 r. o 10:00 Powrót do artykułu
" Za dwa lata pojedziemy S17 od Tomaszowa Lubelskiego do Warszawy" - tak tak tak, chyba z przodu jedynki zabrakło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta droga nie jest potrzebna. My warszawiacy nie jeździmy do lublina bo i po co. Nam potrzebna droga do kazimierza i to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co gadać takie głupoty. Na trasę od Piask do Tomaszowa nawet projektu jeszcze nie ma, a minister wciska że za dwa lata pojedziemy ekspresówką. Tylko się gość ośmiesza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechał ktoś juz po tym odcinku?jak nawierzchnia betonowa sie spisuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta droga to ogromne zagrozenie dla lublina, jeszcze wiecej osob bedzie wyjezdzac z lublina, juz teraz lublin maje, a np. Rzeszów rośnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj.... jeździ Warszawa  do Lublina, jeździ.... z tym, że mówimy tutaj o biznesach. Na lans to faktycznie Kazimierz wystarczy L:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeszów rozwija się między innymi dlatego, że zrobiono autostradę z Krakowa i niektórym pracodawcom bardziej się oplaca zapłacić mniej ludziom w Rzeszowie, mieć tańsze lokale i niższe podatki niż w Krakowie. W Lublinie będzie podobnie, część ludzi odjedzie ale przyciągnie to też inwestorów z Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta droga to ogromne  zagrozenie dla lublina, jeszcze wiecej osob bedzie wyjezdzac z lublina, juz teraz lublin maje, a np. Rzeszów rośnie
 Bardzo dobrze. Skoro ratusz głosy ludzi ma za nic, to niech głosują nogami i uciekają z tego rządzonego przez pazernych deweloperów bantustanu. Ciekawe komu cwaniaczki będą wtedy wciskać swoje apartamęciki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta droga to ogromne  zagrozenie dla lublina, jeszcze wiecej osob bedzie wyjezdzac z lublina, juz teraz lublin maje, a np. Rzeszów rośnie
 rzeszów rośnie :))))    nie bój.. nie bój Lublina nie przerośnie ;)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wszystko po to żeby szybciej dojechać do Kołbieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta droga nie jest potrzebna. My warszawiacy nie jeździmy do lublina bo i po co. Nam potrzebna droga do kazimierza i to wszystko.
 Jak to po co? Do Lublina przjeżdżacie warszawiaki po słoiki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Za dwa lata pojedziemy S17 od Tomaszowa Lubelskiego do Warszawy". Panie Andrzej Adamczyk, niniejszym nazywam pana kłamcą i jeśli czuje się pan urażony to proszę mnie pozwać to wykażę w sądzie, że jeśli za dwa lata pojedziemy obwodnicą Tomaszowa Lubelskiego to będzie dobrze. KŁAMCO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie czuć różnicę na niekorzyść,w porównaniu do bitumitu ale generalnie lux,super -jak ktoś jeździł wcześniej to z pewnością doceni.Ja doceniam bardzo też to że nie było aż takich utrudnień w czasie budowy jakie widziałam na S7 i S8. Ci którzy hejtują, niech najpierw na siebie popatrzą,na siebie ponatzrkają a potem na udogodnienia jakie powstają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeszów rozwija się między innymi dlatego, że zrobiono autostradę z Krakowa i niektórym pracodawcom bardziej się oplaca zapłacić mniej ludziom w Rzeszowie, mieć tańsze lokale i niższe podatki niż w Krakowie. W Lublinie będzie podobnie, część ludzi odjedzie ale przyciągnie to też inwestorów z Warszawy.
 co to znaczy że BĘDZIE podobnie? w Lublinie jest co najmniej dwa razy więcej biur niż w Rzeszowie, więc ekspresówka co najwyżej może pomóc w odskoczeniu Lublina jeszcze bardziej od Białegostoku i Rzeszowa, które swoje ekspresówki dostałyt wcześniej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam ze cała trasa wawa lublin i dalej do granicy miała być gotowa na euro 2012!!!! Delikatna obsuwa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed urlopem warto wejść w kartę Curve. Oto powody dlaczego: 1. zastąpi wszystkie posiadane w portfelu karty - portfel będzie w końcu cieńszy! W aplikacji wybieram którą kartą chcę płacić 2. przez pierwsze 90 dni z trzech wybranych sklepów będę otrzymywał dodatkowy cashback 1% (ja wybrałem BP, Lidl i Aldi) 3. W przypadku gdy zapłacę nie tą kartą, którą chciałem to do 14 dni mogę przesunąć płatność na inną kartę! 4. za wyrobienie otrzymałem bonus w wysokości 5 funtów (przy pobieraniu aplikacji na telefon wpisz koniecznie kod: N96OQ32N 5. za granicą korzystam z uczciwego przelicznika walut organizacji MASTER a dodatkowo nie muszę uzupełniać "portmonetki" (jak to jest przy karcie revolut) i w ten sposób nie blokuję niepotrzebnie pieniędzy w walucie obcej - płacę bezpośrednio z mojej polskiej karty 6. przez przenoszenie kodu miejsca płatności przez kartę Curve na moją kartę zyskuję w akcjach bonusowych - np za płatności w hotelach, restauracjach, ... 7. niebieska karta Curve jest bezpłatna! 8. zapraszam: ***s://***curve.app/join#N96OQ32N
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta droga nie jest potrzebna. My warszawiacy nie jeździmy do lublina bo i po co. Nam potrzebna droga do kazimierza i to wszystko.
 A nie wystarczy wam, malowanym warszawiakom spod Grójca, dobra droga do Biedronki? Bo chyba tylko do takiego kręgu zawężają się wasze "stołeczne" horyzonty.  Pochodzę z Warszawy i Lublin bardzo sobie cenię jako miasto wspaniałej historii, obiecującej przyszłości no i komisarza Maciejewskiego:) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta droga nie jest potrzebna. My warszawiacy nie jeździmy do lublina bo i po co. Nam potrzebna droga do kazimierza i to wszystko.
 A Warszawiacy, tacy jak autor wpisu, są potrzebni Kazimierzowi jak wrzod na ***. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze najpierw skonczcie tory kolejowe na trasie Lbn-Wawa(bo jedzie sie przez jakies zadupia ponad 4h zamiast 2) a dopiero pozniej zabierzcie sie przebudowa tego co juz istnieje...czyli trasy s17.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejscami jest trochę nierówna ta trasa, a sama nawierzchnia jest glośniejsza. Tak poza tym spoko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...